Drogowy koszmar na obwodnicy Torunia! Policja ustala tożsamość DENATA [ZDJĘCIA]

2021-01-25 14:04 korz km

Czarny poniedziałek na drodze w Toruniu. 25 stycznia doszło do śmiertelnego wypadku na drodze ekspresowej S-10 pomiędzy węzłami Toruń Zachód a Toruń Południe. Nie żyje kierowca samochodu osobowego. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala. Koszmarne warunki dają się we znaki kierowcom. Więcej na se.pl/torun.

Śmiertelny wypadek na S10. Nie żyje kierowca "osobówki"

Do wypadku doszło po godzinie 9:00 na obwodnicy Torunia. Aspirant Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu przekazał nam szczegóły. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że volvo V70 jadąc od strony autostrady podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renault masterem. Następnie volvo uderzyło w opla insignię jadącego za renault oraz volkswagena caddy i mercedesa actrosa. Volkswagen i mercedes jechały w kierunku Bydgoszczy (w tym samym kierunku co volvo). W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący volvo. Funkcjonariusze ustalają teraz jego tożsamość. 4 kolejne osoby trafiły do szpitali.

Czytaj także: Na klatce było mnóstwo KRWI. Nocna akcja służb w Kujawsko-Pomorskiem

- Przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112 - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski.

Na miejscu przez długi czas pracowały służby, w tym policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Obecnie droga jest już odblokowana!

Śmiertelny wypadek w Toruniu. Uwaga kierowcy - fatalne warunki na drogach!

Na poniedziałek (25.01.2021) meteorolodzy zapowiadali prawdziwy atak zimy. Wszystko zdaje się potwierdzać, a co za tym idzie - na drogach panują bardzo trudne warunki. Niestety w najbliższym czasie próżno szukać poprawy pogody. Wszystko przez tajemniczy niż Lars, który zagraża Polsce. Do kierowców apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. W takich przypadkach nie wolno przeceniać swoich możliwości. Zdejmijcie nogę z gazu i skoncentrujcie się na bezpiecznej jeździe!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na DK91 w miejscowości Szprudowo