Cztery strony A4 wyjaśnień Katarzyny W.! NIE PAMIĘTA brutalnego morderstwa w Turzanach

2021-02-26 11:28 korz km
Psychiatrzy nie pozwalają prokuratorowi przesłuchać morderczyni. Katarzyna W. leży w szpitalu
Autor: Alex Marcinkowski / Super Express Psychiatrzy nie pozwalają prokuratorowi przesłuchać morderczyni. Katarzyna W. leży w szpitalu

Turzany. Wstrząsające morderstwo dwójki dzieci i Katarzyna W., która w końcu została przesłuchana przez prokuraturę i usłyszała zarzut podwójnego zabójstwa. Reporter "Super Expressu" ustalił, że kobieta złożyła bardzo obszerne wyjaśnienia, ale nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. - Nie pamiętam jak zostałam ranna - powiedziała 38-latka.

Cztery strony A4 wyjaśnień Katarzyny W.! Nie pamięta brutalnego morderstwa w Turzanach

W czwartek (25.02.2021) informowaliśmy was na naszym portalu o przełomie w sprawie Katarzyny W. (38 l.), która jest podejrzana o zamordowanie dwójki dzieci. To zdarzenie wstrząsnęło nie tylko lokalną społecznością. Mówiła o nim cała Polska. Report "Super Expressu" ustalił szczegóły przesłuchania kobiety w prokuraturze. - Pani przedstawiono zarzuty z art. 148 kodeksu karnego. Grozi jej od 8 lat do dożywocia - mówi prokurator Robert Szelągowski, z Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu.

Przeczytaj także: Jaś i Wojtuś ZADŹGANI przez matkę. Dzieci ze wsi BOJĄ SIĘ chodzić do szkoły w Turzanach

- Pani złożyła obszerne wyjaśnienia. Zajęły kilka stron A4. Nie odniosła się do postawionych zarzutów. Nie przyznała się do winy. Całego zdarzenia nie pamięta. Nie pamięta jak została ranna - powiedział prokurator Szelągowski w rozmowie z naszym reporterem.

Prokuratura zwróciła się do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Katarzyny W. na trzy miesiące. Sąd uwzględnił ten wniosek. Zapadła konkretna decyzja. Kobieta zostanie umieszczona na oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego. 16 lutego 2021 roku odbył się pogrzeb chłopców, ofiar brutalnego morderstwa. Matki na nim nie było. 

- Czy my mogliśmy coś zrobić? Tutaj nie ma łatwych odpowiedzi. Tutaj jest wielkie cierpienie. Nie osądzajmy, módlmy się. Prośmy o boże miłosierdzie - powiedział ksiądz, prowadzący ceremonię.

Rodzinie i przyjaciołom ofiar składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wszystko o zbrodni w Turzanach!

Kościół pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu, w którym odbył sie pogrzeb Janka i Wojtka - chłopców, którzy zostali zamordowani przez swoją matkę w Turza
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE