Uciekły z domu w środku nocy. Dziewczynka nie miała nawet butów

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Uciekły z domu w środku nocy. Dziewczynka nie miała nawet butów

Akcja w centrum Torunia

Uciekły z domu w środku nocy. Dziewczynka nie miała nawet butów

2023-06-21 13:12

Toruń: 13-latka i jej o 3 lata starsza koleżanka uciekły z domu. Dziewczynki zrobiły to w środku nocy. Na ich nietypowe zachowanie zwrócili uwagę strażnicy miejscy. Jedna z uciekinierek nie miała nawet obuwia.

Kolejna pracowita noc dla toruńskich strażników miejskich. W miniony wtorek (20 czerwca 2023 r.), ok. godziny 3:30 municypalni zwrócili uwagę na dwie nastolatki na rowerach, które na widok patrolu ruszyły do ucieczki w kierunku ulicy Gregorkiewicza. - Nietypowe zachowanie dziewczyn, późna pora, brak obuwia u jednej z nieletnich oraz młody wiek uciekinierek wzbudziły podejrzenia funkcjonariuszy - wyjaśnia Jarosław Paralusz, zastępca komendanta i rzecznik prasowy SM w Toruniu.

Toruń: Uciekły z domu w środku nocy. Schowały się w... krzakach

Nastolatki nie chciały się spotkać z funkcjonariuszami i próbowały ucieczki w krzaki. Na niewiele się to zdało. - W trakcie rozmowy ze strażnikami 13-latka i jej 16-letnia koleżanka oświadczyły, że uciekły z domu. Na miejsce została wezwana policja w celu przeprowadzenia dalszych czynności - informuje "Super Express" Jarosław Paralusz.

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego dziewczynki zdecydowały się na taki krok. W takich przypadkach policjanci zazwyczaj przekazują nieletnie pod opiekę rodziny. Miejmy nadzieję, że na tym ta sprawa się zakończy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy zdarzyło ci się uciec z domu?
Szczęśliwy finał policyjnych poszukiwań. Odnaleźli zaginioną 65-latkę