Upały kontra gwałtowne burze. Szalona pogoda w Toruniu

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Upały kontra gwałtowne burze. Szalona pogoda w Toruniu

Armagedon za oknami

Upały kontra gwałtowne burze. Szalona pogoda w Toruniu

2022-08-18 8:20

Pogoda Toruń 18.08.2022 i prognoza na weekend. Upały powalczą z gwałtownymi burzami i opadami deszczu. Meteorolog Rafał Maszewski nie ma wątpliwości - najbliższe dni w regionie nie będą należały do spokojnych. Zobaczcie, kiedy będzie najgorzej. Szczegóły w poniższym materiale.

Pogoda Toruń 18.08.2022. Prognoza na czwartek

Prognoza pogody na czwartek (18 sierpnia 2022 r.) dla Torunia wygląda optymistycznie. To będzie najprzyjemniejszy dzień, biorąc pod uwagę drugą część bieżącego tygodnia. - Dominować będzie słoneczna pogoda, chociaż czasami słońce zakryją niegroźne chmury, ale na ogół bez opadów. Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 31 stopni. Będzie bardzo gorąco - przekazuje Rafał Maszewski, meteorolog i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl. Dalszy ciąg materiału pod materiałem wideo.

Czytaj też: Handlarz wpadł podczas Skyway 2022! Otrzymał surową lekcję

Gwałtowna burza pod Sycowem

- Wschodni wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, a ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, z uwagi na odczucie gorąca - dodaje Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Prognoza długoterminowa dla Torunia. Gwałtowne burze zaatakują w weekend

Już w piątek (18.08.2022 r.) temperatury wzrosną do 32-33 stopni Celsjusza. Niestety upały to nie jedyny problem, bo pod koniec dnia powinny się pojawić przelotne deszcze, połączone z gwałtowną burzą. Wiatr momentami będzie silny, podobnie zresztą w sobotę. Na początku weekendu odnotujemy spadek temperatur. Podczas weekendu termometry pokażą 23-27 stopni. Ciśnienie na poziomie 1002 - 1006 hPa. Zalecamy regularne śledzenie ostrzeżeń IMGW i zachowanie szczególnej ostrożności. Prognozy będziemy regularnie odświeżać na stronie se.pl/torun.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Boisz się burzy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE