Makabra w Inowrocławiu

W tym bloku znany restaurator zabił 10-letnią córkę. Media: Wystąpił w "Kuchennych rewolucjach"

Ta zbrodnia zszokowała mieszkańcami Inowrocławia. Znany restaurator zabił swoją 10-letnią córkę, potem zadzwonił na policję, przyznając się do zamordowania własnego dziecka, po czym wyskoczył przez okno z 4. piętra. Ciężko ranny trafił do szpitala, gdzie zmarł po kilku godzinach. 52-latek w ubiegłym roku wystąpił w znanym programie "Kuchenne rewolucje", gdzie Magda Gessler przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych

Aleksander M. (+52 l.) który nazywany był przez rodzinę i znajomych Olkiem, po udziale w programie TVN miał się załamać i trafić do szpitala psychiatrycznego. Z nieoficjalnych informacji jakie udało się zdobyć "Super Expressowi" w szpitalu psychiatrycznym przebywa obecnie jego partnerka. Para wychowywała razem trzy córki. Średnia, 13-latka, w chwili tragedii nocowała u koleżanki, najstarsza już wcześniej wyprowadziła się z domu. 

Makabra w sobotni poranek

Była 6:25. 52-letni mężczyzna poinformował policjanta, że przed chwilą zabił swoja 10-letnią córeczkę. Dyżurny natychmiast pod wskazany adres wysłał patrol. Gdy policjanci przyjechali pod blok przy Alejach Niepodległości na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu, okazało się, że dosłownie przed chwilą jeden z mieszkańców bloku wyskoczył z czwartego piętra. Okazało się, że przeżył upadek. Trafił na oddział Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie zmarł po paru godzinach. Stróże prawa wyważyli drzwi od mieszkania. Niestety na ratunek dla 10-letniej dziewczynki było już za późno. Leżała w kałuży krwi. Zadano jej kilka ciosów nożem.

Listen on Spreaker.