Wielkie hity polskiego i światowego kina. Poznasz je po obsadzie? [QUIZ]

2020-07-24 7:30 Konrad Marzec
Projektor, z którego wyświetlany jest film
Autor: CC Unsplash.com Wielkie hity polskiego i światowego kina. Poznasz je po obsadzie? [QUIZ] / Zdjęcie poglądowe

Wielkie filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Poznasz je po czterech nazwiskach aktorów/aktorek, którzy wspaniale odegrali swoje role? Przekonajmy się! Pamiętajcie - wszyscy podani aktorzy i aktorki muszą się zgadzać oraz mieć na koncie występ w konkretnym dziele! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wielkie filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Większość z was na pewno je kojarzy! Poznacie je po czterech nazwiskach aktorów/aktorek, którzy wspaniale odegrali swoje role? Przekonajmy się! Pamiętajcie - wszyscy podani aktorzy i aktorki muszą się zgadzać oraz mieć na koncie występ w konkretnym dziele! Zapraszamy do wspólnej zabawy. Sprawdzimy, kto podczas seansów zajada się popcornem, a kto rzeczywiście kojarzy klasykę i nie tylko!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Sprawdź inne quizy internetowe z naszego serwisu!