Quiz. Legendarne teksty Siary z "Kilera". Pamiętasz je wszystkie?

2020-11-24 6:00
JANUSZ REWIŃSKI W FILMIE KILER
Autor: Youtube.com JANUSZ REWIŃSKI W FILMIE "KILER"

Kultowe dwie części "Kilera" i legendarny Stefan "Siara" Siarszewski, grany przez Janusza Rewińskiego. Jego teksty do dziś są cytowane w internecie, na ulicy i podczas rodzinnych spotkań. Pasują do przeróżnych okazji! Pamiętasz je wszystkie? Zdobycie kompletu punktów nie będzie wcale takie proste!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz dotyczący postaci Stefana "Siary" Siarzewskiego. Jego teksty w dwóch częściach "Kilera" to coś, co z pewnością wielu naszych czytelników kojarzy. Czy jesteście w stanie zdobyć komplet punktów? Do dzieła!

Lubisz quizy? Sprawdź inne nasze propozycje i baw się dobrze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE