Zabójcza końcówka Elany Toruń w Kołbaskowie! Rezerwy Pogoni na deskach [RELACJA]

2021-06-16 19:14

Po dwóch porażkach z rzędu, Elana Toruń udała się na mecz z Pogonią II Szczecin. Oczekiwaliśmy wyrównanego i ciekawego spotkania. Nie zawiedliśmy się. Długo wydawało się, że to gospodarze zgarną trzy punkty, ale piorunująca końcówka zmieniła wywróciła rzeczywistość o 180 stopni.

Zabójcza końcówka Elany Toruń w Szczecinie! Rezerwy Pogoni na deskach [RELACJA]

Piłkarze Elany Toruń udowodnili już w sezonie 2020/21 3 ligi gr. 2, że potrafią grać do końca. Hitem było odrobienie strat w Stężycy, gdzie Radunia prowadziła 3:0 i meczu nie wygrała. Podczas delegacji w województwie zachodniopomorskim w pierwszym zespole zadebiutował Krystian Rygielski z rocznika 2002. W meczu z Pogonią II Szczecin "Żółto-Niebiescy" wzięli się do pracy już w pierwszym kwadransie. W 14. minucie wynik meczu otworzył Sebastian Rak. Humory kibiców z Torunia popsuły się bardzo szybko, gdyż do przerwy prowadzili... gospodarze. Wszystko za sprawą trafień Bartosza Krzysztofka i niezwykle doświadczonego Bartosza Ławy.

Po przerwie piłkarze z Torunia robili wszystko, aby odwrócić losy meczu. Zabójczym w ich wyniku okazał się ostatni kwadrans. Najpierw do siatki rezerw "Portowców" trafił Sebastian Rak i tym samym zaliczył dublet. W doliczonym czasie gry cios w serce wbił gospodarzom Filip Wienczek i trzy punkty pojechały do grodu Kopernika. Elana zachowuje szanse na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do KP Starogard Gdański traci sześć punktów, ale rywale mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 2:3 (Krzysztofek 26', Ława 42' - Rak 14', 76', Wienczek 90+2)

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tak zmieniał się Toruń przez ostatnich 37 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE