Zaginęła 15-letnia Zuzanna z Torunia! W przeszłości uciekała z domu

i

Autor: KMP w Toruniu Zaginęła 15-letnia Zuzanna z Torunia! W przeszłości uciekała z domu

Zaginęła 15-letnia Zuzanna z Torunia! W przeszłości uciekała z domu [RYSOPIS, ZDJĘCIE]

2020-09-23 14:47

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują 15-letniej Zuzanny Kaczmarczyk. Zaginiona nie powróciła do placówki opiekuńczo-wychowawczej. - Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt - apeluje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Zaginęła 15-letnia Zuzanna z Torunia! W przeszłości uciekała z domu [RYSOPIS, ZDJĘCIE]

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą poszukiwania 15-letniej Zuzanny Kaczmarczyk. - Zaginiona 22 lipca nie zgłosiła się do toruńskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej. Dziewczyna już wcześniej kilkanaście razy uciekała z domu bądź placówek wychowawczych - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Rysopis zaginionej Zuzanny Karczmarczyk z Torunia:

  • wzrost 166 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy ciemne do ramion.

Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanej. Przyjrzyjcie się jej uważnie, być może mijaliście ją na ulicy!

Poszukiwana 15-letnia Zuzanna Kaczmarczyk z Torunia

i

Autor: KMP w Toruniu Poszukiwana 15-letnia Zuzanna Kaczmarczyk z Torunia

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Czytaj także: Zaginęła Hanna Podlas. Kobieta miała iść z psem na spacer. Do dziś nie wróciła

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Mierzenie temperatury w SP nr 8 w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE