Zaginęła Marianna Śniegowska z Torunia. 70-latki szuka policja i rodzina

2020-10-18 17:09 EIB
Zaginęła Marianna Śniegowska z Torunia. 70-latki szuka policja i rodzina
Autor: KMP Toruń Zaginęła Marianna Śniegowska z Torunia. 70-latki szuka policja i rodzina

Toruńscy policjanci szukają Marianny Śniegowskiej, która w sobotę (17.10.2020) pomiędzy godziną 14:30 a 19:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami.

Komisariat Policji Toruń-Rubinkowo poszukuje Marianny Śniegowskiej. 70-latka wyszła z miejsca zamieszkania w sobotę, 17.10.2020 i do dziś nie wróciła.

Rysopis:

  • 158 cm wzrostu,
  • krępa budowa ciała,
  • niebieskie oczy,
  • lekko kręcone siwe włosy.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarną pikowaną kurtkę z beżowym futerkiem na kapturze, na głowie mogła mieć ciemno-różową opaskę, granatowe półbuty na płaskim obcasie, granatowe skarpety, sweter szaro-granatowy w kwiaty, na palcu lewej ręki pierścionek koloru srebrnego oraz pierścionek w złotym kolorze z miodowym szklanym oczkiem. Na szyi ma dwa łańcuszki w kolorze srebrnym, na lewym nadgarstku silikonową opaskę z napisem SOS. W kieszeni kurtki powinna znajdować się kartka z informacją o kontakcie do osób najbliższych.

Toruńscy policjanci zwracają się z prośbą do świadków, którzy mogą pomóc w tej sprawie lub widzieli starszą osobę o podanym rysopisie o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo pod numerami telefonów, 47 754 25 70 lub 47 754 25 71 bądź numer alarmowy 112.

Zobacz także: Chełmża. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje kierowca i jego pasażerka w ciąży

Gmina Kulesze Kościelne. Koniec bastionu PiS-u! „Prezesie Kaczyński! Niech pan wycofa się z Piątki dla zwierząt!”

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.