Załamanie pogody w Toruniu? W weekend spadnie więcej deszczu [PROGNOZA POGODY TORUŃ]

2020-10-23 7:15 KM
Obfite opady deszczu
Autor: CC Pixabay.com Załamanie pogody w Toruniu. W weekend spadnie więcej deszczu [PROGNOZA POGODY TORUŃ] / Zdjęcie ilustracyjne

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia. Po bardzo przyjemnym czwartku, meteorolodzy przewidują pogorszenie się warunków atmosferycznych. Już w piątek (23.10.2020) możemy spodziewać się opadów deszczu. A jak będzie w weekend? Parasole mogą wam się przydać.

Załamanie pogody w Toruniu. W weekend spadnie więcej deszczu [PROGNOZA POGODY TORUŃ]

Po bardzo przyjemnym czwartku (na termometrach nawet 18 stopni), do Torunia przychodzi odczuwalne ochłodzenie. Już w piątek warunki atmosferyczne będą zdecydowanie mniej przyjemne od tych, które towarzyszyły nam minionej doby. Polecamy wyciągnąć parasole z szafy, choć poranek i popołudnie mogą jeszcze "przetrwać" bez opadów deszczu.

- W ciągu dnia słońce często będzie zakrywane przez chmury, ale deszcz pojawi się dopiero późnym wieczorem i będzie zapowiedzią deszczowej nocy. Pozostaniemy w ciepłej masie powietrza, która po południu ogrzeje się do około 16 st. (komfort termiczny) - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Zmiany w wydziałach Urzędu Miasta Torunia! Władze chcą rozproszyć obecność interesantów

- Zachodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, ale od późnego popołudnia osłabnie i zacznie zmieniać kierunek na południowy. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - dodaje Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Kolejka do mobilnego punktu pobrań w Toruniu

Spis treści

  1. Załamanie pogody w Toruniu. W weekend spadnie więcej deszczu [PROGNOZA POGODY TORUŃ]
  2. Prognoza pogody Toruń. Co nas czeka w weekend? 24-25 października

Prognoza pogody Toruń. Co nas czeka w weekend? 24-25 października

14-15 stopni na termometrach i opady w sobotni poranek. 24 października odczujemy również dość silne podmuchy wiatr. Ciśnienie będzie minimalnie wyższe niż w poprzednich dniach. Przyjemniej powinno być w niedzielę. Na 25.10.2020 r. meteorolodzy nie przewidują deszczu, co będzie zwiastunem tego, co czeka nas początku przyszłego tygodnia. Od poniedziałku temperatury będą delikatnie spadać, ale nie wieszczymy fatalnych warunków atmosferycznych.