Zuchwała kradzież w sklepie na terenie Torunia. Rozpoznajesz tego mężczyznę? [ZDJĘCIA]

2020-09-01 8:09 KM

- Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu jest sprawcą kradzieży zuchwałej w jednym ze sklepów na toruńskim Rubinkowie - przekazują w komunikacie funkcjonariusze z KMP w Toruniu. Policjanci proszą o pomoc świadków. - Osoby, które rozpoznają sprawcę oraz wszystkich, którzy mogą wnieść istotne informacje w tej sprawie prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo - apeluje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy.

Komisariat Policji Toruń-Rubinkowo prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zuchwałej kradzieży, do której doszło w środę (19 sierpnia) w jednym ze sklepów przy ul. Łyskowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca wykorzystując nieuwagę kasjerki podczas wydawania pieniędzy innej klientce, sięgnął do kasy i dokonał zaboru pieniędzy w kwocie kilkaset złotych. Mężczyznę nagrały kamery monitoringu. Jak widać na zdjęciach pochodzących z kamer to szczupły, krótko ścięty mężczyzna o jasnych włosach. - W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną koszulkę na krótki rękaw, jeansowe spodnie i białe skarpetki. Co charakterystyczne chodził bez butów - informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

- Policjanci prowadzący to postępowanie proszą o pomoc świadków. Osoby, które rozpoznają sprawcę oraz wszystkich, którzy mogą wnieść istotne informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadząca postępowanie pod numerem telefonu 47 754 25 97, dyżurnym jednostki 47 754 25 70 lub numerem 112 - przekazuje podinsp. Dąbrowska.

Przyjrzyjcie się dokładnie materiałom zdjęciowym, umieszczonym w galerii. Być może to wasz sygnał znacząco wpłynie na postępowanie, prowadzące przez toruńskich funkcjonariuszy. Policjanci już niejednokrotnie podkreślali, że tego typu publikacje bardzo im pomagają.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.