Zuchwała kradzież w Toruniu! Mężczyzna wyciągnął z kasy kilkaset złotych i zniknął. Szuka go policja [WIDEO]

2021-06-29 11:23
Zuchwała kradzież w Toruniu! Mężczyzna wyciągnął z kasy kilkaset złotych i zniknął. Szuka go policja [WIDEO]
Autor: KMP w Toruniu Zuchwała kradzież w Toruniu! Mężczyzna wyciągnął z kasy kilkaset złotych i zniknął. Szuka go policja [WIDEO]

Uwaga torunianie! Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzny, który wykorzystał moment nieuwagi sprzedawcy, otworzył kasę fiskalną i wyjął z niej kilkaset tysięcy złotych. Niestety mundurowym na razie nie udało się zidentyfikować złodzieja. Z prośbą o pomoc zwrócili się do mieszkańców.

Zuchwała kradzież w Toruniu! Mężczyzna wyciągnął z kasy kilkaset złotych i zniknął. Szuka go policja

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawcy przestępstwa, do którego doszło 24 maja tego roku. - Mężczyzna ukradł kilkaset złotych z kasy sklepu spożywczego przy ul. Kraszewskiego. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca - wyjaśnia rzecznik KMP w Toruniu.

Zobacz także: Toruń: Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! 31-latek uderzył w słup

Oto nagranie, na którym widać mężczyznę:

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE