Żużel. Apator - Włókniarz: "Anioły" faworytem na Motoarenie? Awizowane składy, zapowiedź

2021-05-13 13:42 Konrad Marzec
Żużel. Apator - Włókniarz: Anioły faworytem na Motoarenie? Awizowane składy, zapowiedź
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Żużel. Apator - Włókniarz: "Anioły" faworytem na Motoarenie? Awizowane składy, zapowiedź

Przed nami 6. kolejka PGE Ekstraligi. eWinner Apator Toruń podejmie na Motoarenie zespół Eltrox Włókniarza Częstochowa. W mediach przeważa opinia, że to "Anioły" są faworytem tej konfrontacji. Znamy już awizowane składy na mecz Apator - Włókniarz. Zobaczcie zapowiedź portalu se.pl/torun.

Spis treści

  1. Żużel. Apator - Włókniarz: zapowiedź meczu 6. kolejki PGE Ekstraligi
  2. Żużel. Apator - Włókniarz: awizowane składy

Żużel. Apator - Włókniarz: zapowiedź meczu 6. kolejki PGE Ekstraligi

Jeszcze przed startem sezonu 2021, zdecydowanym faworytem konfrontacji eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa byliby ci drudzy. Ostatnie wydarzenie zmieniły jednak optykę. "Lwy" zostały zmiażdżone na własnym torze przez osłabioną Betard Spartę Wrocław i nastroje pod Jasną Górą - mówiąc delikatnie - nie są najlepsze. Z kolei "Anioły" robią swoje. Tomasz Bajerski i jego zespół triumfowali w starciach z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra oraz GKM-em Grudziądz, a na wyjazdach postraszyli faworytów. W Toruniu wiedzą jednak, że za wrażenia nie dają punktów i trzeba robić swoje przede wszystkim na Motoarenie. Nawet jeśli obserwatorzy uważają Apator za faworyta, to w drużynie takiego podejścia nie ma. "Bayer" i zawodnicy wiedzą, że Włókniarz wciąż dysponuje bardzo dużym potencjałem. Jak będzie? Mecz zaplanowano na niedzielę (16.05.2021), a pierwszy bieg ma wystartować o 15:15.

Czytaj też: PGE Ekstraliga. Apator-Falubaz: Show Przedpełskiego! Anioły wracają z przytupem [RELACJA, ZDJĘCIA]

Żużel. Apator - Włókniarz: awizowane składy

Tomasz Bajerski i Piotr Świderski przekazali awizowane składy na mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi. Trener gospodarzy tradycyjnie zostawił sobie pole manewru do zmian, z kolei wśród gości "Świder" pomieszał w układzie par. Zobaczcie szczegóły!

eWinner Apator Toruń

9. Paweł Przedpełski

10. Jack Holder

11. Adrian Miedziński

12. Petr Chlupac

13. Chris Holder

14. Justin Stolp

15. Krzysztof Lewandowski

16. brak zawodnika

Eltrox Włókniarz Częstochowa

  1. Leon Madsen
  2. Jonas Jeppesen
  3. Bartosz Smektała
  4. Kacper Woryna
  5. Fredrik Lindgren
  6. Jakub Miśkowiak
  7. Bartłomiej Kowalski
  8. brak zawodnika

Sędzia: Krzysztof Meyze

Komisarz toru: Michał Wojaczek

Początek niedzielnego (16.05.2021) meczu o godzinie 15:15. Uwaga - prognozy na ten dzień są bardzo niekorzystne. Meteorolodzy spodziewają się konkretnych opadów deszczu. Warto śledzić komunikaty na bieżąco, m.in. na stronie klubu z Torunia na Facebooku.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Motoambulans w toruńskim pogotowiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE