DACHOWANIE w tunelu pod Martwą Wisłą! Zobacz, jak do tego doszło [WIDEO]

2019-12-02 13:00 PT
DACHOWANIE w tunelu pod Martwą Wisłą! Zobacz, jak do tego doszło [WIDEO]
Autor: Facebook / Gdański Zarząd Dróg i Zieleni DACHOWANIE w tunelu pod Martwą Wisłą! Zobacz, jak do tego doszło [WIDEO]

W poniedziałkowy poranek (2 grudnia) gdańscy kierowcy musieli zmagać się z poważnymi utrudnieniami. Były one spowodowane kolizją, do której doszło na wjeździe do tunelu pod Martwą Wisłą. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Groźna sytuacja miała miejsce o godzinie 6:28. - W tunelu pod Martwą Wisłą doszło do kolizji Opla Corsy z Seatem Ibizą - podaje Gdański Zarząd Dróg i Zieleni. Wiemy już, jak doszło do przewrócenia osobówki przy wjeździe do tunelu od strony alei Macieja Płażyńskiego.

- Opel Corsa przy zmianie pasa ruchu uderzył w Seata Ibizę, w wyniku czego Seat dachował. Na szczęście kierowcom obu pojazdów nic się nie stało. Rura T2 w kierunku Stogów została otwarta dla ruchu po 45 minutach od momentu kolizji - czytamy we wpisie GZDiZ-u na Facebooku.

Post został opatrzony nagraniem z monitoringu, na którym widać całe zajście. Pojawił się też krótki, aczkolwiek bardzo ważny apel do kierowców: "Bądźcie ostrożni".

ZOBACZ WIDEO:

Rozwiąż QUIZ o Trójmieście!