Dwóch mężczyzn zginęło w trakcie renowacji kościoła. Koszmar w Gdańsku Jelitkowie

i

Autor: Artur Andrzej / Wikimedia Commons Dwóch mężczyzn zginęło w trakcie renowacji kościoła. Koszmar w Gdańsku Jelitkowie

Dramat w Gdańsku!

Dwóch mężczyzn zginęło w kościele. Koszmar podczas renowacji poddasza

2022-11-28 11:17

Straszna tragedia w Gdańsku Jelitkowie. Dwóch mężczyzn spadło z wysokości w trakcie renowacji kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. Niestety, życia 57- i 67-latka nie udało się uratować.

Tragedia w kościele w Gdańsku Jelitkowie

Do dramatu doszło w minioną sobotę, 26 listopada, po godz. 15 w kościele przy ulicy Kaplicznej w Gdańsku Jelitkowie. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac na poddaszu kościoła w Gdańsku Jelitkowie, konstrukcja poddasza zarwała się pod ciężarem mężczyzn i spadli oni z kilkunastu metrów - przekazała podinspektor Magdalena Ciska, oficer prasowa KMP w Gdańsku.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Niestety, na pomoc było już za późno, a lekarz na miejscu potwierdził zgon dwóch gdańszczan w wieku 57 i 67 lat.

Na miejscu pod nadzorem prokuratura pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu medycyny sądowej.

Magdalena Ciska dodała, że z polecenia prokuratora ciała mężczyzn przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej. O zdarzeniu policjanci powiadomili Państwową Inspekcję Pracy oraz inspektora nadzoru budowlanego.

"Tragicznie zmarły jest ofiarą wojny". Pogrzeb Bogdana C. w Przewodowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE