Koronawirus: Szef sanepidu z COVID-19

i

Autor: Google Maps/Screenshot Koronawirus: Szef sanepidu z COVID-19

Koronawirus: Szef sanepidu z Trójmiasta zakażony SARS-COV-2! Sanepid na kwarantannie

2020-10-22 20:12

Tomasz Augustyniak, szef pomorskiego sanepidu zakażony koronawirusem. Pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku przechodzą na kwarantannę.

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku Tomasz Augustyniak jest zakażony koronawirusem. Poinformował o tym w czwartek na Twitterze.

Kwarantanną objęci zostali współpracownicy dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku. Mimo to - jak zapewnił Augustyniak - instytucja będzie pracować bez zakłóceń.

- Dużo zdrowia dla wszystkich - zakończył swój wpis dyrektor WSSE.

Według danych przekazanych przed Radio Gdańsk, koronawirusem zaraził się też pomorski lekarz wojewódzki dr Jerzy Karpiński 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 710 nowych zakażeniach Covid19 na Pomorzu. To najwięcej od początku epidemii. Najwięcej nowych przypadków jest też w Gdańsku -  116. Zmarło siedem osób. Najmłodsza miała 25, a najstarsza 85 lat.

Przypiął się kajdankami do kierownicy i wjechał do Odry. Wypadek w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE