Lata w ukryciu i siedem listów gończych. Seryjny przestępca wpadł w Gdańsku

2020-09-18 22:45 Paweł Tabędzki
Lata w ukryciu i siedem listów gończych. Seryjny przestępca wpadł w Gdańsku
Autor: KMP Gdańsk Lata w ukryciu i siedem listów gończych. Seryjny przestępca wpadł w Gdańsku

Trójmiejscy funkcjonariusze zatrzymali 26-latka, za którym wydano aż siedem listów gończych, a także liczne nakazy doprowadzenia oraz ustalenia miejsca pobytu. - W chwili zatrzymania mężczyzna miał 20 różnych poszukiwań - mówią mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Sprawca wielu przestępstw ukrywał się od kilku lat i często zmieniał miejsce zamieszkania.

Sprawą zajmowali się policjanci z wydziału kryminalnego gdańskiej komendy miejskiej oraz wydziału wywiadu kryminalnego gdańskiej komendy wojewódzkiej. Poszukiwany 26-latek był skazywany za wiele przestępstw. Skutecznie unikał kary... do czasu!

- Kryminalni dowiedzieli się, że poszukiwany może przebywać w mieszkaniu na terenie Wrzeszcza. Funkcjonariusze podczas swojej pracy potwierdzili tę informację i dokładnie sprawdzili, kogo jeszcze mogą się spodziewać w mieszkaniu podczas zatrzymania 26-latka - podaje KMP. - Kryminalni wiedzieli, że mężczyzna ma dwa psy i podczas czynności muszą być przygotowani na ewentualne zagrożenie.

Tuż po 15:00 w czwartek (17 września) policjanci w dynamiczny sposób weszli do mieszkania i zatrzymali zaskoczonego przestępcę. W piątek (18 września) doprowadzili go do aresztu śledczego. Mężczyznę czeka teraz długa odsiadka.

Wielka awantura w Sejmie. Ustawa o ochronie praw zwierząt

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.