Ustalenia są szokujące

Miał się nimi opiekować, a sypiał z córkami. Wstrząsające ustalenia o zbrodni w Czernikach

2023-09-16 19:19

Piotr G. sypiał nie tylko ze swoją 20-letnią córką Pauliną, ale także z jej siostrą! Prokuratura przedstawiła mężczyźnie aż pięć zarzutów. Śledczy odkrywają przerażającą prawdę i szokujące sceny, które rozgrywały się w murach domu w Czernikach, gdzie znaleziono trzy ciała noworodków.

Sypiał ze swoimi córkami. Zamordowane dzieci znaleziono w klepisku w piwnicy

Po ujawnieniu szczątków trzech noworodków w piwnicy domu w Czernikach na Kaszubach, policja postawiła 54-letniemu Piotrowi G. aż pięć zarzutów. Trzy dotyczą zabójstwa noworodków, a dwa kazirodztwa. Okazuje się, że 20-letnia Paulina G. nie była jedyną córką z którą sypiał. Zarzuty kazirodztwa dotyczą dwóch córek, z którymi miał współżyć mężczyzna.

Wcześniej jego córka usłyszała trzy zarzuty: dwa dotyczące zabójstw noworodków i jeden kazirodztwa.

W piątek w piwnicy domu we wsi Czerniki na Kaszubach odkryto szczątki pierwszych dwóch noworodków. Trzecie szczątki policjanci wykopali w sobotę przed południem. Na miejscu nadal trwają policyjne czynności. W związku ze zbrodnią policja zatrzymała 54-letniego Piotra G. i jego 20-letnią córkę. Oboje usłyszeli zarzuty w sobotę.

- Prokuratura nie ujawnia treści wyjaśnień podejrzanych - przekazał Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

 W niedzielę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok noworodków. Prokuratura też zdecyduje, czy wobec podejrzanych będzie kierować wnioski o tymczasowy areszt.

Zabójstwo w Mokrym. Brat zabił brata i rzucił się na ojca. Wstrząsająca relacja rodziców
Listen on Spreaker.