Pomorskie: Pobił i okradł własnych dziadków. Policja weszła przez balkon

2021-07-27 16:45
Pomorskie: Pobił i okradł własnych dziadków. Policja weszła przez balkon
Autor: KPP Bytów Pomorskie: Pobił i okradł własnych dziadków. Policja weszła przez balkon

Bytowscy policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o dokonanie rozboju na swoich dziadkach. - Mężczyzna miał pobić babcię i dziadka w ich mieszkaniu, zdemolować je w poszukiwaniu pieniędzy, zabrać portfel, próbować ukraść telewizor i uciec - podały służby prasowe Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. Do rozboju doszło w minioną niedzielę (25 lipca). Sprawcy grozi długa odsiadka.

Funkcjonariusze zostali wezwani do awantury domowej w jednym z bytowskich mieszkań, a gdy przybyli na miejsce, przez zamknięte drzwi usłyszeli wołanie o pomoc. Do mieszkania weszli przez balkon. - W pokoju na podłodze leżała 75-latka z obrażeniami twarzy oraz 73-latek ze śladami pobicia - podała bytowska policja. Mieszkanie było zdemolowane. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że pobił i okradł ich 32-letni wnuk, który uciekł przed przyjazdem mundurowych. Mężczyzna miał zabrać portfel i próbować ukraść telewizor. Pokrzywdzonych trzeba było przetransportować do szpitala. Tam zaopiekowali się nimi lekarze.

Podejrzewany 32-latek krótko po zdarzeniu został zatrzymany przez policję. Był nietrzeźwy, a kolejną noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany.

Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Klątwa igrzysk olimpijskich trwa od lat! | Kiedyś to było
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE