Poznajesz te osoby? Szuka ich trójmiejska policja! Mogą trafić za kraty

2021-07-15 8:00

Funkcjonariusze z komisariatu w Gdyni Chyloni prowadzą czynności w sprawie kradzieży biżuterii oraz pieniędzy na terenie miasta. Do popełnienia przestępstwa doszło w maju tego roku. Mundurowi opublikowali wizerunki kobiety i mężczyzny, którzy są podejrzewani. - Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje te osoby, proszony jest o kontakt z policją - apelują stróże prawa z Trójmiasta.

Poznajesz te osoby? Szuka ich trójmiejska policja! Mogą trafić za kraty

i

Autor: KMP Gdynia/ Materiały prasowe Poznajesz te osoby? Szuka ich trójmiejska policja! Mogą trafić za kraty

Policjanci ustalili, że osoby podające się za pracowników wodociągów, pod legendą awarii wodnej weszły do mieszkania pokrzywdzonej, skąd ukradły biżuterię oraz pieniądze. - Ze sporządzonych portretów pamięciowych wynika, że kobieta może mieć 40-50 lat, około 170 centymetrów wzrostu i jest krępej budowy ciała. Mężczyzna natomiast ma około 60 lat, 165 centymetrów wzrostu oraz krępą budowę ciała - wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości bądź miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem (+48) 47 74 21 355 oraz alarmowym 112 - apelują policjanci.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Sedno Sprawy - Janusz Korwin Mikke
Sonda
Czy kiedykolwiek padłeś/padłaś ofiarą przestępstwa?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki