Krzysztof Rutkowski, Iwona Wieczorek

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, archiwum prywatne Krzysztof Rutkowski, Iwona Wieczorek

NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI

Sprawa Iwony Wieczorek. Rutkowski miażdży działania policji

2023-01-31 9:42

Sprawa Iwony Wieczorek pozostaje nierozwiązana od ponad dwunastu lat. Czy najnowsze zatrzymania policji w tej sprawie, mogą przynieść przełom? O głos w tej sprawie poprosiliśmy Krzysztofa Rutkowskiego, który badał w tej tajemniczej historii różne tropy. Detektyw nie zostawia na działaniach policjantów suchej nitki. Nowe doniesienia w sprawie Iwony Wieczorek Rutkowski komentuje specjalnie dla Se.pl.

Sprawa Iwony Wieczorek powraca. W grudniu policjanci zatrzymali Pawła P., który bawił się zaginioną dziewczyna w feralną noc. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty, nie przyznał się do żadnego z nich. Co dokładnie zarzucali mu śledczy? Paweł P. miał bezprawnie wejść do domu zaginionej kobiety, aby sprawdzić zawartość jej komputera. Jednak zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego, który badał w tej sprawie wiele tropów, działania policji nic nie wnoszą do sprawy. - Najnowsze zatrzymania to tylko pozorowane ruchy, nie wnoszą elementów do śledztwa. Gdyby faktycznie policja miała coś nowego do zweryfikowania, bez wątpienia działałaby po cichu - analizuje Krzysztof Rutkowski. Jego zdaniem, te działania wprost oznaczają brak przełomu w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. 

Sprawa Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek zaginęła blisko trzynaście lat temu, w nocy z 16 na 17 lipca w 2010 roku. Kamera miejskiego monitoringu po raz ostatni zarejestrowała ją przy wejściu nr 63 w Gdańsku Jelitkowie. Obecnie sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek wyjaśnia Archiwum X, działające w Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.

Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy uda się w końcu wyjaśnić okoliczności zaginięcia Iwony Wieczorek?

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.