Iwona Wieczorek stała się hitem! Wszyscy chcą zobaczyć ten materiał

i

Autor: Shutterstock; Archiwum

Hit o zaginionej

Ten materiał o Iwonie Wieczorek chce zobaczyć każdy. Nieznane nagrania ujrzały światło dzienne

2023-09-06 11:55

Iwona Wieczorek i jej zaginięcie to, która niezmiennie wywołuje mnóstwo emocji. W połowie grudnia 2022 roku temat powrócił na pierwsze strony gazet i na czołówki portali informacyjnych, ponieważ śledczy z krakowskiego Archiwum X podjęli intensywne działania. Nie brakuje takich, którzy wciąż wierzą w odnalezienie Iwony Wieczorek, która zaginęła w wieku 19 lat. Dowodem na to, że Polacy wciąż interesują się sprawą Wieczorek są liczby platformy Netflix. One mówią same za siebie.

Iwona Wieczorek i jej zaginięcie

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. 19-letnia wówczas gdańszczanka wyszła ze znajomymi do klubu Dream Club w Sopocie. Nastolatka do domu wracała sama, jednak nigdy do niego nie dotarła. O godz. 3.07 kamery zarejestrowały skręcającą w promenadę Iwonę Wieczorek. Po drodze dziewczyna zadzwoniła do znajomych, z którymi imprezowała. O godz. 4 telefon Iwony był już nieaktywny. Ostatni raz kamera zarejestrowała 19-letnią wówczas Iwonę przy wejściu nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. I tu ślad po Iwonie Wieczorek się urywa, a zaczynają się spekulacje, plotki, domysły. Co spotkało nastolatkę? Dlaczego nie wróciła do domu? Czy Iwona Wieczorek żyje, czy raczej należy szukać ciała nastolatki? To właśnie przed takimi pytaniami zostali postawieni śledczy z krakowskiego Archiwum X.

Przeczytaj koniecznie: Iwona Wieczorek i przerwana zmowa milczenia. Nowe fakty wstrząsną opinią publiczną? "Obalimy wiele mitów"

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć!

Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Niemal w każdym tygodniu pojawiają się dyskusje i liczne domysły na temat tego, w jakim punkcie jest śledztwo ws. zaginionej Iwony Wieczorek? W każdym tygodniu pojawiają się nowe rozmowy z osobami, które w jakiś sposób są związane z próbami rozwiązania sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek. Niedawno głos zabrał były dyrektor biura kryminalnego KGP, insp. Marek Dyjasz, który niegdyś tę sprawę prowadził. Można było także przeczytać rozmowy z Mikołajem Podolskim, dziennikarzem śledczym, który badał sprawę owianego złą sławą sopockiego klubu "Zatoka Sztuki". Takową przeprowadziła m.in. dziennikarka "Super Expressu".

Iwona Wieczorek hitem platformy Netflix. Statystyki mówią wszystko

"Sprawa Iwony Wieczorek" to 3-odcinkowy materiał, który był dostępny od końca czerwca na platformie Viaplay. We wrześniu prawa do polskiej produkcji kupił niezwykle popularny Netflix. Jak się okazało - miniserial natychmiast zyskał ogromną popularność. W środę (6 września 2023 r.) znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu TOP seriali na dziś. Polacy po raz kolejny wykazali zainteresowanie sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Z trzyodcinkowego materiału dowiedzą się więcej na temat nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Później zostanie omówione śledztwo i najważniejsze teorie, związane z zaginięciem Iwony Wieczorek. W materiale usłyszymy ekspertów, którzy spędzili mnóstwo czasu na zgłębianiu tematu.

Przeczytaj też: Iwona Wieczorek zaginęła. Policjant ukrył przed Podolskim znajomość z "Krystkiem"?! Jaka tajemnica się za tym kryje?

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...
Krzysztof Rutkowski jest przekonany, że Iwona Wieczorek nie żyje? „Trzeba szukać ciała”