Wejherowo: Znaleźli dwa kilogramy amfetaminy! 20-latek pójdzie siedzieć?

2021-09-15 11:45
Wejherowo: Znaleźli dwa kilogramy amfetaminy! 20-latek pójdzie siedzieć?
Autor: KWP Gdańsk Wejherowo: Znaleźli dwa kilogramy amfetaminy! 20-latek pójdzie siedzieć?

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w trwającym tygodniu zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał "znaczną ilość narkotyków". W jego mieszkaniu i garażu znaleziono w sumie prawie dwa kilogramy amfetaminy. W policyjnych działaniach funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni pomagał przeszkolony pies Edek.

Do zatrzymania młodego mężczyzny doszło w miniony poniedziałek (13 września). - Policjanci z wejherowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 20-latka w związku z posiadaniem znacznej ilości nielegalnych środków. Podczas przeszukania domu i terenu posesji część narkotyków znaleziono przy udziale funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni, wpieranych przez psa o imieniu Edek - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. - Narkotyki schowane były w lodówce, w domu 20-latka, a pozostała część znajdowała się w garażu, m.in. w plastikowym pudełku oraz apteczce. Łącznie zabezpieczono amfetaminę o wadze prawie dwóch kilogramów oraz ponad niewielką ilość marihuany.

Podejrzany noc spędził w policyjnym areszcie. Następnie został przesłuchany oraz usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Niewykluczone, że 20-letni mężczyzna będzie tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tak wygląda grób Mieczysława Czechowicza | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE