20-latek łowił ryby razem z ojcem. Gdy na chwilę odszedł, pod Grójcem doszło do tragedii!

i

Autor: MediaPromo/cc0/Pixabay.com 20-latek spod Grójca stracił swojego ojca w czasie wspólnego wędkowania nad Pilicą, zdj. ilustracyjne

Dramat nad Pilicą

20-latek łowił ryby razem z ojcem. Gdy na chwilę odszedł, pod Grójcem doszło do tragedii!

2022-10-12 14:02

20-latek spod Grójca stracił swojego ojca w czasie wspólnego wędkowania. Mężczyźni przebywali nad Pilicą w gminie Mogielnica, gdy młodszy z nich zostawił na chwilę swoje stanowisko, ale gdy wrócił, drugiego z wędkarzy już tam nie było. Syn zaginionego powiadomił o wszystkim służby ratownicze, które ujawniły nieopodal ciało jego ojca. Sprawa trafiła do prokuratury.

Wędkarz zmarł w czasie łowienia ryb z synem pod Grójcem. Tragedia nad Pilicą

20-latek spod Grójca pojechał ze swoim ojcem na ryby, ale 71-latek niespodziewanie zmarł. Wszystko działo się nad Pilicą w gminie Mogielnica, gdzie obaj mężczyźni wędkowali w niedzielę, 9 października, w godzinach popołudniowych. Ok. godz. 16 młodszy z nich oddalił się na chwilę, ale gdy wrócił, jego ojca już nie było. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, a strażacy zaczęli przeszukiwać zarośla i najbliższe okolice rzeki - wkrótce później ujawnili w wodzie ciało 71-latka. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Grójcu, która zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok, by wyjaśnić, co mogło doprowadzić do zgonu wędkarza.

O sprawie napisał wcześniej portal Echodnia.eu.

Sonda
Lubisz łowić ryby?
Wypadek śmiertelny w Szklanej. Zginęły dwie osoby
Nasi Partnerzy polecają