26-latek huknął w rowerzystkę i przewiózł ją na masce kilka metrów. Szokujące nagranie z wypadku!

i

Autor: POLICJA 26-latek huknął w rowerzystkę i przewiózł ją na masce kilka metrów. Szokujące nagranie z wypadku!

MAKABRA

26-latek huknął w rowerzystkę i przewiózł ją na masce kilka metrów. Szokujące nagranie z wypadku!

2023-01-30 8:13

W Ciechanowie na ul. Śmiecińskiej w miniony czwartek, 26 stycznia miał miejsce przerażający wypadek. Policja opublikowała moment zderzenia samochodu osobowego, którym poruszał się 26-latek, z 57-letnią rowerzystką. Kobieta przejechała po masce auta, przetoczyła się po dachu i gruchnęła na ziemię! Makabra!

Ciechanów. Przerażający wypadek w Ciechanowie. Rowerzystka cudem uniknęła śmieci

Do przerażającego wypadku z udziałem 57-letniej rowerzystki doszło w czwartek, 26 stycznia. Kobieta jechała na swoim jednośladzie ul. Śmiecińską, tam, gdzie nie ma wybudowanej ścieżki rowerowej. W pewnym momencie w kobietę wjechał rozpędzony seat.

Według ustaleń policjantów 26-letni mieszkaniec powiatu mławskiego jadąc osobowym seatem na prostym odcinku drogi, uderzył w jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. 26-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Zarówno kierowca samochodu jak i rowerzystka byli trzeźwi – informowała mł. asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na jezdni. Rowerzyści to niechroniona grupa uczestników ruchu drogowego i w odróżnieniu od kierowców, nie jest zabezpieczona poduszkami powietrznymi czy pasami.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Zachowajmy szczególną ostrożność na drodze, bacznie obserwujmy otoczenie. Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo – podsumowuje policjantka.

Sonda
Czy jako rowerzysta czujesz się bezpieczny na polskich drogach?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają