4-latek przygnieciony 1000-litrowym pojemnikiem. Mały Antoś walczy o życie

i

Autor: SHUTTERSTOCK 4-latek przygnieciony 1000-litrowym pojemnikiem. Mały Antoś walczy o życie

4-latek przygnieciony 1000-litrowym pojemnikiem. Mały Antoś walczy o życie

2022-05-03 13:38

Rozdzierająca serce tragedia w majówkę. Na jednej z posesji w gminie Górzno, niedaleko Garwolina w poniedziałek (2 maja) podczas prac w ogrodzie 1000-litrowy zbiornik przewrócił się na 4-letniego chłopca. Mały Antoś w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tam walczy o życie, a jego rodzina apeluje o modlitwę.

Koszmar rozegrał się pod Garwolinem w poniedziałek (2 maja) około godziny 10. - W jednej z miejscowości na terenie gminy Górzno doszło do wypadku. Podczas prac w ogrodzie na posesji przed domem na czterolatka z przyczepki zsunął się mauzer, czyli taki 1000-litrowy pojemnik – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Na miejscu przerażającego wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko w bardzo ciężkim stanie zostało przetransportowane do szpitala w Warszawie.

Jak udało nam się dowiedzieć, w chwili tragedii 4-letni Antoś był pod opieką osoby dorosłej. - Był pod opieką trzeźwego członka rodziny - zapewnił Rafał Jeżak.

Rodzina prosi o modlitwę za Antosia

W dniu wypadku internet obiegło zdjęcie małego Antosia, który w szpitalu, w krytycznym stanie, walczy o życie. Zdjęcie to opatrzone zostało prośbą najbliższej rodziny malca o modlitwę za niego. We wtorek, 3 maja, o godz. 8 w kościele Jana Chrzciciela w Górznie odprawiona została również msza święta w intencji powrotu do zdrowia Antosia.

Jako pierwszy o zdarzeniu poinformował lokalny portal egarwolin.pl.

Borkoś wróci na ulice Warszawy! Zobacz jego najnowszy pojazd
Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?