Andrzejku, wróć do domu! Policja szuka zaginionego od listopada. Na razie bezskutecznie [ZDJĘCIA, RYSOPIS]

2021-01-21 12:30 Alicja Guz
Andrzejku, wróć do domu! Policja szuka zaginionego od listopada.
Autor: KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów zaginiony mężczyzna

Już drugi miesiąc trwają poszukiwania 46-letniego Andrzeja Bagnowskiego. Mężczyzna 15 listopada 2020 roku wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się również z rodziną. Ślad po nim zaginął. Ursynowska policja apeluje o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Widziałeś go? Koniecznie powiadom funkcjonariuszy!

Zaginął Andrzej Bagnowski

Nadal trwają poszukiwania 46-letniego Andrzeja Bagnowskiego, który 15 listopada minionego roku wyszedł z mieszkania na warszawskim Ursynowie i już do niego nie wrócił. Mężczyzna nie kontaktował się z rodziną. Zaniepokojeni bliscy mężczyzny oraz ursynowska policja proszą o pomoc w odnalezieniu Andrzeja.

Rysopis zaginionego

Zaginiony Andrzej Bagnowski ma 190 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Mężczyzna ma zielone oczy, krótkie czarne, proste włosy oraz zarost w postaci brody. Jego znakiem szczególnym jest widoczna przerwa między zębami tzw. diastema.

W dniu zaginięcia 46-latek był ubrany w czarno-szarą kurtkę narciarską, szarą czapkę narciarską oraz niebieskie jeansy lub spodnie dresowe.

Policja apeluje o pomoc

Ursynowska policja prosi o pomoc wszystkich, którzy posiadają informacje mogące pomóc ustalić, co dzieje się z zaginionym mężczyzną.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7 tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę) lub z numerami tel. 47 723 15 71, 510 181 858 albo najbliższą jednostką Policji lub całodobowym, bezpłatnym numerem 112. Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl - informuje podkom. Robert Koniuszy z ursynowskiej policji.

NIEBEZPIECZNA ZABAWA! Drifty i kulig za autem. Policja wkroczyła do akcji [WIDEO]