Burmistrz Ursynowa z Misiem „Ursynkiem”: Niech świąteczne niespodzianki wywołają falę radości

i

Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express Burmistrz Ursynowa z Misiem „Ursynkiem”: Niech świąteczne niespodzianki wywołają falę radości

Burmistrz Ursynowa z Misiem „Ursynkiem”: Niech świąteczne niespodzianki wywołają falę radości

2021-11-30 7:01

Jestem dumny, że obdarowanych w tej akcji dzieci jest coraz więcej! Czekamy wciąż na listy! - Burmistrz Ursynowa Robert Kempa zachęca dzieci do wzięcia udziału w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”.

Zostało naprawdę niewiele czasu, by wziąć udział w naszej świątecznej akcji charytatywnej, w której za kilka dni rozdamy mnóstwo pięknych prezentów - tablety i gry. Zgłaszać się do zabawy można wyłącznie przez stronę internetową gwiazdkowemarzenie.se.pl Tam rodzice małych autorów muszą wypełnić odpowiedni formularz i przesłać skany listów i ewentualnych prac plastycznych.

- Ursynów jest w „Gwiazdkowym Marzeniu” od lat. Jestem dumny, że obdarowanych w tej akcji dzieci jest coraz więcej. I że rozdawaniu prezentów za napisane listy towarzyszą zawsze wspaniałe emocje. Choć w tym roku znów ze względu na pandemię nie będziemy mogli spotkać się z dziećmi na kolorowej świątecznej gali, wierzę, że niespodzianki, jakie szykujemy razem z „Super Expressem” i burmistrzami innych dzielnic, wywołają uśmiechy radości. Zachęcam dzieci z Ursynowa do opisywania marzeń i wysyłania listów przez stronę internetową akcji - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa. Prezenty pomagają nam szykować także Bemowo, Bielany, Białołęka, Ursus, Wilanów i Wola oraz partnerzy akcji - firmy Oskroba i Unitop. 

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Nasi Partnerzy polecają