Policja

i

Autor: pixabay.com Policja

Chciał ukraść buty na kwarantannie. 37-letni Białorusin w rękach policji

2022-01-03 20:29

Policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który ukradł buty w sklepie obuwniczym. Pracownik ochrony zauważył, jak 37-latek zdjął swoje stare buty, założył nowe i próbował opuścić w nich sklep. Nie dość, że ukradł buty, to jeszcze nie powinien wychodzić z domu, bo był na kwarantannie! Teraz czekają go konsekwencje za próbę kradzieży i złamanie przepisów.

Zdarzenie miało miejsce 29 grudnia. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że klient sklepu przy ul. Połczyńskiej próbował ukraść buty. Według relacji pracownika ochrony, który go powstrzymał wynikało, że amator darmowego obuwa wszedł do sklepu i przyglądał się z zainteresowaniem jednej parze. W końcu założył upragnione buty i próbował w nich zwiać! Wtedy do akcji wkroczył ochroniarz zatrzymał złodzieja.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy wylegitymowali delikwenta. Wtedy okazało się, że to nie jedyne, co sobie przeskrobał. W ogóle nie powinien wychodzić z domu, bo był na kwarantannie! - Mężczyzna został zatrzymany z zachowaniem środków ostrożności. To obywatel Białorusi, Który został objęty kwarantanna przez Straż Graniczną po wjeździe do kraju – powiedziała kom. Marta Sulowska z bemowskiej policji.

Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba

Chciał ukraść buty na kwarantannie. 37-letni Białorusin w rękach policji

Nie wiadomo, co kierowało 37-latkiem, jednak z pewnością nie ominą go konsekwencje. Po zdarzeniu trafił do policyjnej celi. Za złamanie kwarantanny grozi mu surowa kara.

Sonda
Czy złodzieje powinni być karani surowiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE