Chwile grozy na Bielanach. W kuchni znalazła węża

i

Autor: Pixabay Chwile grozy na Bielanach. W kuchni znalazła węża

Chwile grozy w Warszawie. Wąż przeraził mieszkankę Bielan

2022-06-30 8:10

Nieoczekiwani goście potrafią narobić zamieszania w domu. Zwłaszcza, gdy istnieją obawy, że mogą zagrażać naszemu życiu. Przekonała się o tym mieszkanka Bielan, która niespodziewania zastała w swojej kuchni… węża! Gad leżał na podłodze przy lodówce, a jego widok przyprawił kobietę o szybsze bicie serca.

Wąż wszedł do mieszkania

Mieszkanka Bielan najadła się strachu, gdy zauważyła, że w kuchni nie jest sama. Kobieta w upalny dzień sięgała po chłodny napój z lodówki, wówczas jej oczom ukazał się mrożący krew w żyłach widok. Na podłodze tuż przy lodówce leżał wąż! Nie, nie były to omamy będące skutkiem przegrzania organizmu. Gad zakradł się do jej mieszkania.

Nie przegap: 19-latek rozbił passata, bo szpanował przed dziewczynami. Dramat na drodze pod Łosicami [ZDJĘCIA]

Szybki skok ciśnienia nie pozbawił jednak właścicielki mieszkania racjonalnego myślenia. - Nie wiedząc z jakim gatunkiem węża ma do czynienia, zabezpieczyła intruza miską i zadzwoniła na numer straży miejskiej 986 - przekazała Straż Miejska.

Chwile grozy na Bielanach. W kuchni znalazła węża

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Chwile grozy na Bielanach. W kuchni znalazła węża

Wąż zbożowy w mieszkaniu

Po kwadransie w mieszkaniu kobiety pojawili się strażnicy z Ekopatrolu. Strażniczka powoli uniosła miskę i jej oczom ukazał się metrowy – na szczęście niegroźny - wąż zbożowy. Zgłaszająca interwencję odetchnęła z ulgą. Nieroszony gość nie stanowił dla niej żadnego zagrożenia.

Niestety, kobieta nie wiedziała, który z sąsiadów hoduje węże. - Funkcjonariusze sprawdzili stan węża, nie miał żadnych obrażeń. Ostrożnie umieścili gada w transporterze i przewieźli go do Centrum CITES w Warszawskim ZOO, gdzie znajdzie się pod opieką fachowców – przekazała Straż Miejska.

Spędziliśmy dzień ze strażnikami z Eko Patrolu. Tak wygląda ich praca
Sonda
Miałeś kiedyś na rękach żywego węża?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE