HORROR

Dramat na stacji metra Centrum Nauki Kopernik! Nie żyje pasażer rozjechany przez pociąg

2023-03-29 18:22

Tragedia! Kolejny śmiertelny wypadek na stacji metra w Warszawie! W środę, 29 marca, chwilę po południu, na stacji metra Centrum Nauki Kopernik pasażer runął na tory. Na miejsce pilnie ruszyli ratownicy. Niestety, nadeszły tragiczne wieści, poszkodowana osoba zginęła na miejscu. Ruch został wstrzymany. Metro kursuje w dwóch pętlach.

Warszawa, metro Centrum Nauki Kopernik. Śmiertelny wypadek z udziałem pasażera

Chwilę po godzinie 14 w środę, 29 marca, dotarły do nas przerażające wieści. Na stacji metra Centrum Nauki Kopernik doszło do śmiertelnego potrącenia pasażera przez pociąg!

Na stacji metra miała miejsce próba odebrania sobie życia ze skutkiem śmiertelnym. Do końca przeprowadzanej akcji przez służby metro będzie kursowało w dwóch pętlach. Jedna z nich zaczyna się na stacji Bemowo i kończy na rondzie ONZ, drugą pociągi kursują od Dworca Wileńskiego do Bródna – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” rzecznik prasowy Metra Warszawskiego, Anna Bartoń.

"Zostaje uruchomiona komunikacja zastępcza w obydwu kierunkach w formie wydłużenia podstawowych linii autobusowych 102, 105, 125, 202, 255 na trasie: rondo Daszyńskiego, Prosta, rondo ONZ, Świętokrzyska, Kopernika, Tamka, most Świętokrzyski, Zamoście, Sokola, Metro Stadion Narodowy" - informuje na swojej stronie Zarząd Transportu Miejskiego.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany