Koszmar!

Dramat w Pilawie, zawalił się pustostan. Ściana przygniotła budowlańca, ratownicy musieli amputować mu nogę

2023-03-07 13:18

Dramat na budowie! W Pilawie pod Garwolinem zawalił się pustostan. Gruz przywalił nogę jednego z budowlańców, którzy prowadzili rozbiórkę. Na miejsce ruszyli medycy i straż pożarna. Ratownicy medyczni musieli amputować mu nogę. Ciężko rannego 49-latka zabrał do szpitala w Warszawie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pilawa. Dramat na budowie, robotnik stracił nogę

Tragedia rozegrała się we wtorek, 7 marca. - Przed godziną 10 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku podczas prac wyburzeniowych. Elementy konstrukcji zawaliły się przygniatając nogę jednego z robotników – mówi w rozmowie z „Super Expressem” mł. bryg. Tomasz Biernacki ze straży pożarnej w Garwolinie. Strażacy zabezpieczyli lądowisko dla wezwanego na miejsce śmigłowca. - 49-latek z amputowaną dolną kończyną został zabrany do szpitala – dodała Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR.

Na razie nie wiadomo, co spowodowało tę tragedię. - Zgodnie z informacjami przekazanymi przez zgłaszającego zawalił się strop budynku – powiedziała podkom. Małgorzata Pychner z policji w Garwolinie. Policja ustala przyczyny tego dramatycznego wypadku. Na razie nie mamy informacji o stanie zdrowia poszkodowanego.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem wypadku na budowie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany