Dramatyczna akcja ratunkowa w Śródmieściu. Nieprzytomnego 18-latka ratowała matka i policjant

i

Autor: POLICJA Dramatyczna akcja ratunkowa w Śródmieściu. Nieprzytomnego 18-latka ratowała matka i policjant

SEKUNDY OD ŚMIERCI

Warszawa. Dramatyczna akcja ratunkowa w Śródmieściu. Nieprzytomnego 18-latka ratowali matka i policjant

2022-10-11 7:58

Funkcjonariusze ze Śródmieścia otrzymali przerażające zgłoszenie. Na podłodze w mieszkaniu przy ul. Wilczej leżał nieprzytomny chłopak. Błyskawicznie udano się pod wskazany adres. Na miejscu spotkano matkę 18-latka, która prowadziła resuscytację swojego dziecka. Kobieta była wycieńczona. Zanim na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, nastolatek odzyskał przytomność i przywrócono mu wszystkie czynności życiowe. Co takiego się wydarzyło?

Horror w Śródmieściu. Syna ratowała matka. Na miejscu pojawiła się policja

Dramatyczne sceny rozegrały się wczesnym rankiem w mieszkaniu przy ul. Wilczej w warszawskim Śródmieściu. Funkcjonariusze otrzymali przerażające zgłoszenie. Na podłodze w mieszkaniu miał leżeć nieprzytomny chłopak, który wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Policjanci błyskawicznie ruszyli na miejsce.

Przed budynkiem funkcjonariusze spotkali mężczyznę, który oświadczył, że coś stało się jego bratu. Policjanci szybko pobiegli na górę, gdzie w jednym z lokali zastali leżącego na podłodze 18-latka i prowadzącą resuscytację jego matkę – przekazał podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Kobieta była wycieńczona akcją ratunkową, nie miała siły prowadzić kolejnych uciśnięć. Widząc ogromne zmęczenie matki, policjanci przejęli od niej akcję resuscytacji. Na bieżąco monitorowali również stan jej dziecka. Wszyscy oczekiwali na szybki przyjazd karetki pogotowia. W tym momencie liczyły się sekundy.

Warszawa, Śródmieście. Ratunek przyszedł na czas. Chłopak został ustabilizowany

Zanim na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, 18-latek odzyskał przytomność i zostały przywrócone mu wszystkie czynności życiowe. Ratownicy, którzy przyjechali na Wilczą, nie czekali sekundy dłużej. Zabrali nastolatka do szpitala, by przeprowadzić dalsze badania i sprawdzić jego stan zdrowia.

Sonda
Czy wierzysz w cuda?