Dramatyczne wzywanie pomocy! Starsza kobieta błagała o ratunek. Krzykiem zaalarmowała wszystkich sąsiadów

i

Autor: Straż Miejska; Shutterstock

CO TAM SIĘ STAŁO?!

Dramatyczne wzywanie pomocy! Starsza kobieta błagała o ratunek. Krzykiem zaalarmowała wszystkich sąsiadów

2023-03-20 17:25

Przed południem, 15 marca, sąsiadów mieszkających przy ul. Łochowskiej postawiło na równe nogi dramatyczne wzywanie pomocy. Wezwano na miejsce strażników miejskich. Ci, nie spodziewali się, że interwencja będzie tak nietypowa. Co wydarzyło się w jednej z kamienic na Pradze-Północ w Warszawie?

Warszawa, Praga-Północ. Dramatyczne wzywanie pomocy. Co tam się stało?!

Chwilę po godzinie 13 w środę, 15 marca, doszło do przerażającej sytuacji na warszawskiej Pradze. Funkcjonariusze straży miejskiej dostali alarmujące zgłoszenie o przeraźliwych krzykach dochodzących z jednego z okien przy ul. Łochowskiej. Strażnicy natychmiast zaczęli działać.

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, sąsiedzi wskazali im mieszkanie, z którego dochodziły krzyki seniorki. Drzwi, otworzyła im kobieta, która tam mieszkała – opowiada referat straży miejskiej.

Nagle z pomieszczenia wybiegła starsza kobieta w kurtce i z poduszką w ręku. Mimo próśb strażników nie potrafiła się uspokoić i nie chciała ponownie wchodzić do mieszkania, z którego wybiegła.

Jak ustalili strażnicy, starsza pani ma problem z demencją starczą, na którą cierpi od kilku lat. Podobne alarmy sąsiedzi słyszeli już wielokrotnie. Strażnicy skontaktowali się z jej synem i poprosili, by przybył na miejsce i pomógł uspokoić mamę. Dopiero po jego przyjściu kobieta zgodziła się, by strażnicy opuścili mieszkanie – podsumowują strażnicy miejscy.

Sonda
Czy dzieci należy uczyć udzielania pierwszej pomocy?
Nasi Partnerzy polecają