Dramatyczny wypadek w Mławie. Zginął 40-letni kierowca. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze

i

Autor: POLICJA Dramatyczny wypadek w Mławie. Zginął 40-letni kierowca. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze

HORROR NA WIADUKCIE

Dramatyczny wypadek w Mławie. Zginął 40-letni kierowca. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze

2022-11-24 15:54

W środę (23 listopada) w okolicach godziny 15 doszło do przeraźliwego wypadku drogowego. Na wiadukcie S7, na ul. Warszawska w Mławie, zderzyły się dwa samochody. Z nieustalonych przyczyn kierujący dodgem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki renault. Kierujący ciężarówką został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Mława. Koszmarny wypadek na wiadukcie S7. Zginął 40-latek

W godzinach popołudniowych w środę (23 listopada) w Mławie doszło do dramatycznego wypadku. Zgłoszenie do dyżurnego policji wpłynęło około godziny 15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

Kierujący pojazdem marki dodge, mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc od strony miejscowości Ciechanów w kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych wstępnie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Renault – przekazała asp. Aneta Prusik z mławskiej policji.

Pasażer pojazdu marki dodge, jak i kierujący pojazdem marki renault, nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Kierujący dodgem został przetransportowany do szpitala w Mławie, gdzie zmarł.

Postępowanie prowadzi mławska komenda policji i prokuratura. Apelujemy o zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze. Jesienno-zimowe warunki są, trudne a chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznym wypadkiem – dodaje policjantka.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE