Dzień Dziecka w Warszawie. Rafał Trzaskowski rozdaje smartwatche! Czeka na listy od potrzebujących dzieci

2021-05-17 7:02
Dziecięce Marzenie 2021 - Zgłoś się na dzieciecemarzenie.se.pl - Wspaniałe prezenty czekają!
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski

- Marzenia się spełniają! - przekonuje prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i ogłasza start akcji "Dziecięce Marzenie". Przekonają się o tym dzieci ze stolicy, które napiszą do nas listy! Z okazji Dnia Dziecka "Super Express", prezydent Warszawy i burmistrzowie dzielnic po raz kolejny zapraszają najbardziej potrzebujące maluszki do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej specjalnie na Dzień Dziecka. Czekają piękne prezenty!

Zasady zabawy są bardzo proste

Wystarczy napisać do redakcji list i opisać w nim swoje najskrytsze marzenia. Najbardziej wzruszające i najpiękniejsze historie zostaną opublikowane w gazecie, a ich autorzy dostaną na Dzień Dziecka wspaniałe niespodzianki. Pomogli je nam kupić burmistrzowie dzielnic: Bemowa, Bielan, Wilanowa, Ursynowa oraz Białołęki. Partnerami akcji są: OSKROBA, Centrum Handlowe Szembeka oraz Gandalf

Listy i zgłoszenia najlepiej z dołączonym zdjęciem malucha przyjmujemy poprzez stronę internetową. Zgłoszenia TUTAJ

Można się zgłaszać do 30 maja. Warto też rozejrzeć się wokół i zgłosić kogoś potrzebującego z osiedla czy szkoły. Warto sprawić, by w Dzień Dziecka żaden młody warszawiak nie był smutny!

Prezydent rozda wspaniałe prezenty!

- Spełnianie marzeń to zawsze fajna chwila, ale gdy jest się dzieckiem, urasta do rangi niezapomnianego przeżycia. Po raz kolejny działamy wspólnie, by odpowiadać na Wasze listy i spełniać dziecięce marzenia! Tegoroczna edycja jest tym ważniejsza, że dzieci bardzo mocno odczuwają zmiany, które dotknęły je przez pandemię – brak kontaktu z rówieśnikami, naukę zdalną, zamknięcie w domach. Dlatego tym bardziej chcemy, by na Waszych twarzach pojawił się uśmiech radości! Piszcie listy, jestem bardzo ciekaw, jakimi marzeniami zechcecie się z nami podzielić – zachęca najmłodszych warszawiaków prezydent Rafał Trzaskowski.

Do zdobycia są atrakcyjne zabawki na Dzień Dziecka. Smartwatche oraz gry planszowe Dixit

Listy od potrzebujących dzieci z Warszawy można wysyłać  TUTAJ

A tak bawiliśmy się na gali finałowej Dziecięce Marzenie kilka lat wcześniej. Zobacz film z koncertu Weekendu dla warszawskich dzieci podczas koncertu Dziecięce Marzenie na Pradze Północ. Dzieciaki szalały z radości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE