Euro 2020: Mecz Polska - Izrael. Jak dojechać? Będą zmiany w komunikacji! [INFORMATOR]

2019-06-10 12:19
PGE Narodowy
Autor: Wikipedia, CC, 2012, autor: Polex PGE Narodowy

Spotkanie eliminacyjne Polska - Izrael do Euro 2020 odbędzie się na PGE Narodowym. W związku z tym zostaną wprowadzone zmiany w ruchu kołowym w okolicach stadionu. Również ZTM zapowiada zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Mecz rozpoczyna się o godz. 20.45. Dwie godziny wcześniej zostanie zamknięty obszar Saskiej Kępy pomiędzy aleją Poniatowskiego, aleją Waszyngtona, Międzynarodową, aleją Stanów Zjednoczonych oraz Wałem Miedzeszyńskim. Wjechać będą mogli jedynie mieszkańcy z identyfikatorami, taksówki, komunikacja miejska i jednoślady. Zakaz ruchu będzie obowiązywał do ok. godz. 21.00.

Przeczytaj także: Nawet 33 stopnie w Warszawie! Jak bezpiecznie przetrwać upały? [PORADNIK]

Po zakończeniu meczu, ok. 22.30, jeżeli "duże grupy kibiców" będą chciały przejść od stadionu w kierunku centrum, policja może zamknąć most Poniatowskiego i Al. Jerozolimskie pomiędzy rondem gen. de Gaulle’a a rondem Waszyngtona. 

Przeczytaj także: Gigantyczny pożar w centrum Warszawy. Płonie wieżowiec Warsaw Hub [WIDEO]

ZTM przypomina, że osoby z imiennymi zaproszeniami czy biletami na mecz mogą komunikacją miejską podróżować za darmo. Dodatkowo mogą również od 10 czerwca od godz. 6.00 do 11 czerwca do godz. 1.00 skorzystać bezpłatnie z parkingów Parkuj i Jedź. Równocześnie ZTM informuje, że zostaną zmienione trasy autobusowe i tramwajowe w okolicach stadionu PGE Narodowy. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie ZTM.

Przeczytaj także: Pożar wieżowca Warsaw Hub: Trwa akcja strażaków. Zobacz przerażające wideo [WIDEO]

Hulajnogi elektryczne jak rowery. Zobacz wideo: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE