Euro 2021. Strefa Kibica powstanie na Stadionie Narodowym. Konferencja premiera 10.06.2021

2021-06-10 16:45
kibice, polska, reprezentacja, mecz, doping
Autor: archiwum se.pl

Euro 2020 z rocznym opóźnieniem rozpocznie się już w piątek! Piłkarscy kibice z niecierpliwością zacierają ręce na myśl o zmaganiach swoich idoli na zielonej murawie. Od lat podczas ważnych wydarzeń sportowych w Warszawie tworzone były miejskie strefy kibiców. Czy mimo pandemii koronawirusa w Warszawie również taka powstanie? Premier Mateusz Morawiecki rozwiał wszelkie wątpliwości.

Euro 2021 - strefy kibica

Euro 2021 (a właściwie Euro 2020) rozpocznie się już w najbliższy piątek, 11 czerwca i potrwa do niedzieli, 11 lipca. Kibice niecierpliwie czekają na pierwszy gwizdek. W ostatnich latach na popularności zyskały strefy kibica, w których tłumnie gromadzili się fani wydarzeń sportowych, by wspólnie dopingować swoją drużynę.

Obecnie ze względu na pandemię koronawirusa obowiązują zakazy gromadzenia się. Czy mimo to, w Warszawie powstanie strefa kibica na czas Euro 2021?

Euro 2021 - strefa kibica w Warszawie

Podczas czwartkowej konferencji premier Mateusz Morawiecki rozwiał wszelkie wątpliwości warszawiaków. Już na dniach na Stadionie Narodowym powstanie strefa kibica! Jak czytamy na stronie ratusza, zgromadzenie zostało już zarejestrowane. Będzie mogło wziąć w nim udział 34159 kibiców.

Kiedy mecze polskiej reprezentacji?

Podczas Euro 2021 Polska reprezentacja zmierzy się w piłkarskiej potyczce z reprezentacjami Hiszpanii, Szwecji i Słowacji. Kiedy Biało-Czerwoni zmierzą się z rywalami?

  • Polska-Słowacja – poniedziałek, 14 czerwca, godz. 18
  • Polska-Hiszpania – sobota, 19 czerwca, godz. 21
  • Polska-Szwecja – środa, 23 czerwca, godz. 18
EURO2020
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE