SZOK!

Dramat mieszkańców Pragi! Grochowska się zapadła! Woda wyżłobiła dziurę na 7 metrów!

2022-12-10 13:18

Cały czas trwa usuwanie skutków piątkowej (9 grudnia) awarii wodociągowej na ul. Grochowskiej na warszawskiej Pradze. Zaraz przy skrzyżowaniu ul. Zamienieckiej i Grochowskiej zapadła się jezdnia. Woda wyżłobiła dziurę na 7 metrów! Jak przekazali wodociągowcy, ulica ma być przejezdna dziś po południu. Jednak mimo wszystko, cały czas tworzą się gigantyczne korki.

Warszawa, Praga-Południe. Gigantyczne utrudnienia na Grochowskiej!

Doszło do podmycia jezdni, w wyniku czego konieczne było zamknięcie trzech pasów ulicy Grochowskiej. Skrajnego lewego i środkowego w kierunku Wawra i skrajnego lewego w kierunku centrum – przekazał Polskiej Agencji Prasowej w piątek (9 grudnia) rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Marek Smółka.

Będziemy pracowali do skutku. Nasi pracownicy dokopali się już do miejsca usterki. Okazało się, że fragment magistrali wymaga wymiany. Trwa odsłanianie uszkodzonej rury – dodał 9 grudnia Smółka.

Utrudnienia na Pradze miały potrwać TYLKO kilka godzin, ale w sobotę rano Polska Agencja Prasowa poinformowała, że wodociągowcy wciąż pracują na skrzyżowaniu, a ruch ma być przywrócony dopiero w sobotę po południu.

W związku z pracami komunikacja miejska została skierowana na objazdy. Zmienionymi trasami kursują autobusy linii 123, 125, 141, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 521, 702, 704, 720, 722, 730 i Z42.

Zamknięte dwie ulice. Kierowcy utknęli w korkach

W związku z naprawą, wodociągowcy byli zmuszeni zamknąć wszystkie pasy ul. Grochowskiej prowadzące w kierunku Wawra oraz jeden pas ul. Zamienieckiej. Kierowcy mogą poruszać się jedynie pasem Zamienieckiej w kierunku ul. Ostrobramskiej lub skręcić w lewo z ul. Grochowskiej w kierunku placu Piotra Szembeka.

Cały czas tworzą się gigantyczne korki, a zmieniające się warunki pogodowe negatywnie wpływają na ruch drogowy.

Grochowska się zapadła! Woda wyżłobiła dziurę na 7 metrów! Gigantyczne utrudnienia na Pradze
Sonda
Czy denerwują cię remonty dróg w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają