Audi rozpadło się na pół

Groźny wypadek pod Białobrzegami. Pięć osób trafiło do szpitala, sprawca uciekł

2022-10-02 21:53

Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Zachmiel (woj. mazowieckie). W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut rozpadło się na dwie części. Kierowca, który spowodował wypadek, uciekł przed przybyciem służb.

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę (2 października) w miejscowości Zachmiel w powiecie białobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Sunące bokiem audi uderzyło w nadjeżdżającego z naprzeciwka opla zafirę. Siła uderzenia była tak duża, że audi rozpadło się na dwie części - przód auta został na jezdni, a tył znalazł się w rowie. Opel z kolei miał wyrwane koło i leżał na boku.

Samochodami podróżowało łącznie 7 osób. Choć, biorąc pod uwagę uszkodzenia pojazdów, trudno w to uwierzyć, wszyscy uczestnicy wypadku wyszli z aut o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem służb.

- Pięć osób z opla, trzech dorosłych i dwójka dzieci w wieku około 14 lat, trafiło do szpitala w Radomiu - poinformowała mł. asp. Ewa Kozyra z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. - Pasażerka audi nie musiała być transportowana do szpitala.

Kierowca audi, który spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany przez policję.

Na miejscu wypadku pracowały cztery zastępy strażaków - dwa Państwowej Straży Pożarnej oraz dwa Ochotniczej Straży Pożarnej, a także trzy karetki i policja.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Kierowca zaszalał na S7. W 15 sekund uzbierał 24 punkty karne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają