Gwiazdkowe Marzenia. Wywołajmy razem uśmiechy na twarzach dzieci

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Burmistrz Grzegorz Kuca i jego zastępczyni Izabela Ziątek odwiedzili Szkołę Podstawową nr 356 przy ul. Głębockiej

Gwiazdkowe Marzenie. Wywołajmy razem uśmiechy na twarzach dzieci

2021-12-02 14:28

Białołęka to kolejna dzielnica, która bierze udział w charytatywnej akcji "Super Expressu" i wspólnie z nami, urzędem miasta i władzami innych dzielnic przygotowuje najmłodszym warszawiakom prezenty przed świętami. By je zdobyć, trzeba tylko marzyć i napisać o tym list!

- Białołęka już kolejny rok uczestniczy w "Gwiazdkowym Marzeniu" z prostego powodu - ta akcja wywołuje uśmiechy na twarzach dzieci. Jako ojciec cudownej córeczki wiem coś o tym, jak ciepło się robi na sercu, gdy buzia dziecka się śmieje. Wywołujmy razem tych uśmiechów jak najwięcej! - mówi burmistrz Białołęki Grzegorz Kuca, który wraz z zastępczynią Izabelą Ziątek odwiedził Szkołę Podstawową nr 356 przy ul. Głębockiej. Burmistrzowie spotkali się z uczniami w nowej filii szkoły - oddanej dzieciom we wrześniu tego roku. Uczniowie i urzędnicy okazali się mistrzami w budowaniu świątecznej atmosfery. Dzieci przygotowywały występ, śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyk nawiązujący do "Gwiazdkowego Marzenia". A burmistrzowie zostali odpytani o świąteczne zwyczaje w domach i ruszyli do wspólnego dekorowania pierniczków.

Przypominamy, że to ostatni już moment, by wziąć udział w zabawie. Zgłaszać się do niej można wyłącznie przez stronę internetową gwiazdkowemarzenie.se.pl. Prezenty pomagają nam szykować, oprócz Białołęki, także Bemowo, Bielany, Ursus, Ursynów, Wilanów i Wola oraz partnerzy akcji - firmy Oskroba i Unitop.

Dekorowanie pierniczków dostarczyło i dzieciom, i burmistrzowi wiele radości

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Dekorowanie pierniczków dostarczyło i dzieciom, i burmistrzowi wiele radości
Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom