Gwiazdkowe Marzenie. Wywołajmy razem uśmiechy na twarzach dzieci

2021-12-02 14:28
Gwiazdkowe Marzenia. Wywołajmy razem uśmiechy na twarzach dzieci
Autor: Tomasz Radzik / Super Express Burmistrz Grzegorz Kuca i jego zastępczyni Izabela Ziątek odwiedzili Szkołę Podstawową nr 356 przy ul. Głębockiej

Białołęka to kolejna dzielnica, która bierze udział w charytatywnej akcji "Super Expressu" i wspólnie z nami, urzędem miasta i władzami innych dzielnic przygotowuje najmłodszym warszawiakom prezenty przed świętami. By je zdobyć, trzeba tylko marzyć i napisać o tym list!

- Białołęka już kolejny rok uczestniczy w "Gwiazdkowym Marzeniu" z prostego powodu - ta akcja wywołuje uśmiechy na twarzach dzieci. Jako ojciec cudownej córeczki wiem coś o tym, jak ciepło się robi na sercu, gdy buzia dziecka się śmieje. Wywołujmy razem tych uśmiechów jak najwięcej! - mówi burmistrz Białołęki Grzegorz Kuca, który wraz z zastępczynią Izabelą Ziątek odwiedził Szkołę Podstawową nr 356 przy ul. Głębockiej. Burmistrzowie spotkali się z uczniami w nowej filii szkoły - oddanej dzieciom we wrześniu tego roku. Uczniowie i urzędnicy okazali się mistrzami w budowaniu świątecznej atmosfery. Dzieci przygotowywały występ, śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyk nawiązujący do "Gwiazdkowego Marzenia". A burmistrzowie zostali odpytani o świąteczne zwyczaje w domach i ruszyli do wspólnego dekorowania pierniczków.

Przypominamy, że to ostatni już moment, by wziąć udział w zabawie. Zgłaszać się do niej można wyłącznie przez stronę internetową gwiazdkowemarzenie.se.pl. Prezenty pomagają nam szykować, oprócz Białołęki, także Bemowo, Bielany, Ursus, Ursynów, Wilanów i Wola oraz partnerzy akcji - firmy Oskroba i Unitop.

Dekorowanie pierniczków dostarczyło i dzieciom, i burmistrzowi wiele radości
Autor: Tomasz Radzik / Super Express Dekorowanie pierniczków dostarczyło i dzieciom, i burmistrzowi wiele radości
Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE