Gwiazdkowe Marzenie. Wilanów dba o magię na święta

2021-11-30 20:19
Gwiazdkowe Marzenie. Wilanów dba o magię na święta
Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express Gwiazdkowe Marzenie. Wilanów dba o magię na święta

- Nie wyobrażam sobie, aby jakakolwiek dziecięca buzia pozostała smutna w tym najradośniejszym momencie roku! - Tak wiceburmistrz Wilanowa Artur Buczyński mówi o udziale w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. To w tej akcji charytatywnej chcemy dać uśmiech warszawskim maluchom.

Dla dzieci, które napisały do redakcji piękne listy z marzeniami i wysłały je przez stronę internetową gwiazdkowemarzenie.se.pl, szykujemy wspaniałe niespodzianki. Pomagają nam je przygotować urząd miasta i siedem dzielnic (Wilanów oraz Bemowo, Bielany, Białołęka, Ursus, Ursynów i Wola) oraz partnerzy akcji – firmy Oskroba i Unitop.

- Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny i magiczny czas w całym roku. Przede wszystkim wyczekiwany przez naszych najmłodszych mieszkańców. Dlatego mimo wpisanej w naszą rzeczywistość pandemii nie możemy ich zawieść. Nie wyobrażam sobie, aby jakakolwiek dziecięca buzia pozostała smutna w tym najradośniejszym momencie roku. Pozwólmy dzieciom marzyć, pozwólmy im dzielić się z nami tymi marzeniami i zróbmy wszystko, aby nie przestały w nie wierzyć. Właśnie dlatego od lat z wielką przyjemnością i otwartym sercem włączamy się do akcji „Gwiazdkowe marzenie” - uzasadnia i zachęca do udziału wiceburmistrz Wilanowa Artur Buczyński.

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE