Horror na Bielanach! Pijany 31-latek zaatakował strażnika miejskiego

i

Autor: STRAŻ MIEJSKA/PIXABAY.COM Horror na Bielanach! Pijany 31-latek zaatakował strażnika miejskiego

Horror na Bielanach! Pijany 31-latek zaatakował strażnika miejskiego

2022-06-20 21:24

Do dramatycznej akcji doszło 19 czerwca w okolicy drugiej w nocy. 31-letni mieszkaniec stolicy szukał przygód na Bielanach. Na stacji paliw przy ul. Kasprowicza próbował kupić alkohol, jednak bezskutecznie. Zaczął się awanturować, więc ochrona stacji paliw wezwała na miejsce strażników miejskich. Wtedy doszło do ataku!

Pijany mężczyzna zaatakował strażnika miejskiego

Strażnicy miejscy, którzy dość szybko pojawili się na miejscu, odnaleźli agresora na pobliskim przystanku autobusowym. Mężczyźnie strasznie nie spodobało się to, że funkcjonariusze przyjechali go wylegitymować. Zaczął więc obrażać ich. – Strażnicy miejscy polecili mężczyźnie, by zaczął zachowywać się zgodnie z prawem – przekazał zespół prasowy stołecznej Straży Miejskiej.

W tym momencie agresor rzucił się na jednego strażnika miejskiego i go uderzył! Wobec sprawcy konieczne było zastosowanie środków przymusu bezpośredniego.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w przedziale przewozowym radiowozu straży miejskiej. Na miejsce wezwano również patrol policji, który zgarnął agresora. 31-latek odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza.

Zgodnie z kodeksem karnym, za ten czyn może grozić mu nawet trzy lata pozbawienia wolności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poprosił o papierosa. Brutalnie go pobili i zmusili do przelania pieniędzy

Pijany groził nożem ekspedientce

Informowaliśmy również o chwilach grozy, które przeżyła ekspedientka ze sklepu na Woli.

Kobieta odmówiła sprzedaży alkoholu pijanemu klientowi. Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Groził sprzedawczyni nożem i pobił innego klienta, który stanął w jej obronie! 42-letnim agresorem zajęli się policjanci. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do dwóch lat odsiadki.

Więcej przeczytacie tutaj: Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

Ukradli telefon i grozili pobiciem. Rozpoznajesz ich?
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE