Atak pijanego nożownika w Otwocku! Pobił, groził nożem, a potem okradł

i

Autor: POLICJA Atak pijanego nożownika w Otwocku! Pobił, groził nożem, a potem okradł

Atak pijanego nożownika w Otwocku! Pobił, groził, a potem okradł kolegę z widzenia

2022-06-17 7:54

Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 40-letniego mężczyzny, który w ubiegłą środę, 8 czerwca, pobił i groził nożem mieszkańcowi Otwocka. Mężczyzna krótko cieszył się z łupów, które udało mu się ukraść, bo chwilę później do drzwi jego mieszkania zapukała policja. Teraz odpowie za rozbój, grozi mu nawet 18 lat więzienia.

Pijany mężczyzna zaatakował kolegę nożem

Akcja miała miejsce w poprzednią środę, 8 czerwca. Policjanci zostali powiadomieni o rozboju. Pokrzywdzonym był mieszkaniec Otwocka. – Do jego mieszkania wtargnął znany mu z widzenia mężczyzna, który go pobił oraz sterroryzował nożem, a następnie okradł z telefonu komórkowego i kosmetyków – przekazała mł. asp. Paulina Harabin.

W niespełna godzinę po ataku funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkania 40-latka. W trakcie przeszukania jego mieszkania odnaleziono skradziony wcześniej telefon.

Jak wykazało badanie trzeźwości, w chwili zatrzymania mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Został osadzony w celi w komendzie – dodała policjantka.

40-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy. Okazuje się jednak, że podejrzany w przeszłości był już karany z powodu podobnego zajścia. Za to przestępstwo może grozić mu nawet 18 lat pozbawienia wolności!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krwawa jatka na Pradze. Podźgał ofiarę i uciekł! Za nożownikiem ruszyła obława

Atak nożownika na Saskiej Kępie w Warszawie

Informowaliśmy również o ataku nożownika, który miał miejsce w niedzielę wieczorem na jednej ze stacji benzynowych przy al. Waszyngtona w Warszawie.

Z nieustalonych na razie przyczyn pomiędzy dwójka mężczyzn doszło do awantury. - Jeden z nich posiadał przy sobie scyzoryk - przekazała „Super Expressowi” nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze-Południe. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami został zatrzymany.

Więcej przeczytacie tutaj: Atak nożownika na Saskiej Kępie w Warszawie. Ostra awantura na stacji, bijatyka w sklepie

Atak nożownika przed Orlenem w Płocku
Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają