Horror na Pradze-Północ. Naćpany furiat biegał z maczetą po ulicy

2019-09-22 12:59 DAR, dryndak@se.com.pl
MACZETA
Autor: stop cham

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy Pragi – Północ. W niedziele w nocy na ul. Jagiellońskiej w Warszawie nabuzowany i uzbrojony po zęby mężczyzna biegał po ulicy z maczetą i zaczepiał ludzi.

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały 15 września o godz. 1 w nocy. Całą akcję zarejestrował jeden z kierowców, który wracał do domu ze swoją ukochaną.- Dojechałem do skrzyżowania i zobaczyłem, że przed przejściem stoi samochód z otwartymi drzwiami. Nagle wyskoczył z niego facet i wyciągnąć ogromną maczetę- opowiada przerażony autor nagrania. Na filmie, który trafił niedawno do sieci widać, jak nabuzowany agresor rusza stanowczym krokiem w stronę stojącego tuż za nim samochodu i krzyczy „ gdzie kur....”

maczeta 1
Autor: stop cham

PRZECZYTAJ TEŻ O HORRORZE W CENTRUM WARSZAWY. MĘŻCZYZNA STRZELAŁ DO LUDZI Z PISTOLETU 

Kierowca włącza wsteczny bieg i zaczyna uciekać do tyłu. W pewnym momencie agresor skręca w stronę chodnika. Przerażony kierowca omija szaleńca i rusza dalej. Kilka minut później koledzy nabuzowanego napastnika zabrali go do samochodu i odjechali. - Nie mieliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie. Jeśli takie zgłoszenie wpłynie na pewno policjanci zajmą się tą sprawą– poinformowała Paulina Onyszko z praskiej komendy.