Horror na Wybrzeżu Szczecińskim w Warszawie. Rowerzysta przejechał 8-latce po klatce piersiowej

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ

Makabryczna w stolicy

Horror na Wybrzeżu Szczecińskim w Warszawie. Rowerzysta przejechał 8-latce po klatce piersiowej

2022-07-29 5:43

To był koszmar, do którego doszło 28 lipca chwilę przed godziną 19! Na Wybrzeżu Szczecińskim w Warszawie rowerzysta zderzył się z 8-letnią dziewczynką. Dziecko tak niefortunnie upadło na ziemię, że kolarz przejechał po jej klatce piersiowej i rączce. Dziewczynka trafiła do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności tego zajścia.

Na Wybrzeżu Szczecińskim w Warszawie rozegrał się horror

Pierwsze informacje dotyczące tego makabrycznego zdarzenia przekazał w rozmowie z „Super Expressem” reporter, który pojawił się na Wybrzeżu Szczecińskim.

Doszło do zderzenia 8-letniej dziewczynki z rowerzystą. Według świadków, z którymi udało mi się porozmawiać, dziecko miało uciec od rodziców spod przystanku autobusowego. Niestety niefortunnie, bo trafiła na pędzącego rowerzystę – przekazał dziennikarz.

Dziewczynka niefortunnie upadła na ziemię. Została przejechana przez kolarza. Kierujący jednośladem przejechał przez jej klatkę piersiową i rękę. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia. Ratownicy po szybkich badaniach stwierdzili, że 8-latka powinna trafić do szpitala, i tak się stało – dodał.

CZYTAJ TEŻ: Wypadek na ul. Marsa w Warszawie. Budowlaniec runął z wysokości na metalowe barierki [ZDJĘCIA]

Trwa wyjaśnienie okoliczności tego makabrycznego zajścia

Zdarzenie potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Policjantka przekazała nam, że zarówno rodzice, którzy spacerowali Wybrzeżem Szczecińskim, jak i kolarz, byli trzeźwi.

Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 18:45. Na miejscu miało dojść do zderzenia 8-letniego dziecka, które było pod opieką rodziców, z rowerzystą. Kierujący był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia – przekazała policjantka.

NIE PRZEGAP: Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny leżało na torach

Rowerzysta upadł tuż przed autobusem
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany