Broniszew. Śmiertelny wypadek na trasie S7. Bus uderzył w ciężarówkę przewożącą betonowe szamba

i

Autor: Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

Śmierć na drodze

Broniszew. Śmiertelny wypadek na trasie S7. Bus uderzył w ciężarówkę przewożącą betonowe szamba. Kierowca nie żyje

2022-07-28 9:02

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek, 28 lipca, około godz. 4. W miejscowości Broniszew (pow. białobrzeski), na trasie S7 kierowca busa uderzył w ciężarówkę przewożącą betonowe szamba. Przód auta został kompletnie zmiażdżony. Kierowca nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na S7

Koszmar rozegrał się o godz. 3:45 na trasie S7, w miejscowości Broniszew, na pasie w kierunku Warszawy. Bus wjechał w ciężarówkę wiozącą betonowe elementy szamba.

- Na prostym odcinku drogi kierujący citroenem jumperem z nieustalonych przyczyn najechał na tył pojazdu poprzedzającego marki scania z przyczepą - przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach mł. asp. Ewa Kozyra.

Zobacz też: "Nie mamy Wisły, mamy ściek!" Martwe ryby z rzeki w Warszawie wynoszone są w worach!

Uderzenie było tak silne, że przód citroena został kompletnie zmiażdżony. Wewnątrz auta uwięziony był kierowca. Ewakuowali go strażacy, którzy przybyli na miejsce. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon.

Utrudnienia na trasie S7

Z powodu wypadku trasa S7 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Wyznaczono objazd zjazdem z wiaduktu w miejscowości Falęcice. Policja informuje, że utrudnienia mogą tam potrwać do godz. 11.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają