Horror pod Garwolinem. 4,5-letniego Leosia zakopali w płytkim grobie. Kolejne ich dziecko urodziło się w areszcie

i

Autor: ANDRZEJ WOŹNIAK REPORTER Horror pod Garwolinem. 4,5-letniego Leosia zakopali w płytkim grobie. Kolejne ich dziecko urodziło się w areszcie

KTO SIĘ NIM TERAZ ZAJMIE?

Horror pod Garwolinem. 4,5-letniego Leosia zakopali w płytkim grobie. Kolejne ich dziecko urodziło się w areszcie

2022-12-28 10:53

W środowy poranek (26 października) makabryczne odkrycie, którego dokonano w Rudzie Talubskiej pod Garwolinie, wstrząsnęło całą Polską. W płytkim grobie odnaleziono zwłoki 4,5-letniego Leosia, którego zaginięcie zgłosiła 63-letnia prababcia. Prokuratura przekazuje kolejne informacje dotyczące 19-letniej matki dziecka, Karoliny W.

Makabryczne odkrycie pod Garwolinem. Zwłoki Leosia zakopane w płytkim grobie za domem

W piątek (21 października) 63-letnia prababcia 4,5-letniego Leosia zgłosiła jego zaginięcie. Od dłuższego czasu nie miała z nim kontaktu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Bardzo szybko doszło do zatrzymania pary, 19-letniej Karoliny W. oraz 19-letniego Damiana G. Rodzice zaginionego Leosia zostali złapani w Gogolach Wielkich w powiecie ciechanowskim. Następnego dnia, wczesnym rankiem, dokonano makabrycznego odkrycia na posesji domu, w którym parę miesięcy wcześniej mieszkali.

Przy jednej z posesji odkopano zwłoki dziecka. Funkcjonariusze odnaleźli ciało 4,5-letniego Leosia, syna zatrzymanej 19-latki. Chłopczyk był zakopany 100 metrów od zabudowań mieszkalnych w Górkach. Jego ciało było zawinięte w kocyk i zakopane w płytkim grobie.

Siedlecka prokuratura ujawnia kolejne fakty. Kto zajmie się kolejnym dzieckiem?

Jeszcze w październiku przeprowadzono sekcję zwłok chłopczyka. Nie wyjaśniła ona przyczyn śmierci dziecka. – Nadal oczekujemy na najważniejsze w tej sprawie wyniki badań histopatologicznych. Być może więcej będziemy wiedzieć pod koniec stycznia – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” prok. Krystyna Gołąbek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

19-letnia Karolina W. trafiła do aresztu w zaawansowanej ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, tam też urodziła swoje kolejne dziecko. Czy opiekę nad nim przejmie 63-letnia prababcia? Na to pytanie nie usłyszeliśmy odpowiedzi. – Katolina W. cały czas przebywa w areszcie – potwierdziła krótko prok. Gołąbek.

4,5-letni Leoś zakopany w płytkim grobie pod Garwolinem. Matka i jej partner z zarzutami zabójstwa
Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?

Pamiętasz sprawę śmierci małej Madzi z Sosnowca?

Sprawdziliśmy, co dzieje się z jej matką. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki