Horror w Gostyninie. Pacjent rzucił się z nożem na pielęgniarzy. 38-latek trafił do izolatki

i

Autor: Shutterstock Horror w Gostyninie. Pacjent rzucił się z nożem na pielęgniarzy. 38-latek trafił do izolatki

DRAMAT W SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM

Horror w Gostyninie. Pacjent rzucił się z nożem na pielęgniarzy. 38-latek trafił do izolatki

2023-02-28 17:01

Przerażające zgłoszenie wpłynęło do policji w poniedziałek, 27 lutego. Z samego rana, bladym świtem, jeden z pacjentów szpitalu psychiatrycznego w Gostyninie zaatakował pielęgniarzy noży. Jednego dźgnął w tułów, drugiego w ramię. Został zatrzymany i umieszczony w izolatce.

Gostynin. Makabra w szpitalu psychiatryczny. Pacjent dźgnął pielęgniarzy

W okolicach godziny 4 rano w poniedziałek, 27 lutego, w Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnych rozegrał się dramat. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden pacjentów gostyńskiego szpitala psychiatrycznego złapał za nóż i dźgnął pielęgniarza w brzuch, drugiego raniąc w ramię.

38-letni mieszkaniec Płocka zaatakował pielęgniarza. Podczas obezwładniania napastnika, ranny został też drugi pielęgniarz. Atakujący został obezwładniony i umieszczony w izolatce, gdzie przebywa do dzisiaj ze względu na swój stan zdrowia – przekazał w rozmowie p.o. mł. asp Paweł Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Na miejscu dramatu pracowała prokuratura wspólnie z funkcjonariuszami. Służby będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tego horroru. Nie wiadomo w jaki sposób pacjent wszedł w posiadanie ostrego narzędzia.

Sonda
Byłeś kiedyś w szpitalu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany